Forumul cevabun.ro - "gusturile se discuta"
Decembrie 10, 2018, 09:09:24 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola și precizează durata sesiunii.
Noutăți: SMF - A fost instalat!

Pagina principală   Ajutor Caută Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Sf Valentin - Ce mancam si unde?  (Citit de 8636 ori)
Bogdan Hirsu
Începător
*

Vezi Profilul
« : Ianuarie 16, 2010, 07:57:40 »

Ajutor!!! Vine sf valentin imediat   Grozav si anul trecut n-am mai gasit cine stie ce locuri bune pentru cina romantica asa ca anul asta intentionez sa imi scot parleala ca sa ma ierte aleasa  Nehotărât Sugestii?
Memorat
dianaR
Începător
*

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Ianuarie 18, 2010, 04:03:19 »

deja???  Cheesy noi cred ca mergem la Potcoava anul asta pentru ca ne place mult mancarea acolo.
http://www.restaurantpotcoava.ro/localizare.html Nu stiu daca o sa aiba ceva special de valentine's day si e foarte important si ce ii place prietenei tale, ce stil are, poate vrea ceva mai usor ca mancare sau mai stilat ca restaurant...
Memorat
luciana
Începător
*

Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Ianuarie 21, 2010, 08:46:20 »

eu as imparti restaurantele si recomandarile in 3 categorii:

1. de fitze (platesti mult, dar stai in fatza  Face cu ochiul:
Aici intra restaurantele de top ca MAIKO (restaurant japonez - Str. Grigore Gafencu 27-29, 021-233 26 33 0730 56 24 56), GRANDEUR (restaurantul care are mari sanse sa castige o stea Michelin, zona Buzesti),  CHEZ MARIE (zona Lipscani) , BRIO (zona Calarasi) , CRAMA DOMNEASCA (centrul istoric) si altele

2. restaurantele de cartier: Aici intra ce avem pe langa casa, stim cum e mancarea si cu putin noroc vor face ceva special de sf valentin

3. restaurantele "romantice" - sunt unele restaurante parca special croite pentru mese in doi si care depun mult efort pentru cine romantice. Restaurantul meu favorit e cel de la hotel carol (parcul carol).

orice alegeti sa aveti o seara magica!!!!
Memorat
mia
Junior
**

Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #3 : Ianuarie 22, 2010, 02:11:09 »

eu prefer o cina romantica acasa! pregatita de EL. asta mi se pare cel mai romantic.
Memorat
Monica-Elizabet
Începător
*

Vezi Profilul WWW Adresa de email
« Răspunde #4 : Ianuarie 25, 2010, 03:42:32 »

si eu ca si mia as aprecia mai mult o cina gatita de El   Zâmbet

aaa...si de ceva timp am vazut pe net o poza si m-am distrat fantastic, apropo de cina romantica

Memorat

reason
Începător
*

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Ianuarie 26, 2010, 03:24:43 »

si eu ca si mia as aprecia mai mult o cina gatita de El   Zâmbet

aaa...si de ceva timp am vazut pe net o poza si m-am distrat fantastic, apropo de cina romantica

HAHAHAHAHA!!! Foarte inspirata poza!!!! Clar e de reprodus, cred ca ma omoara cu cutitul a mea daca ii fac o supriza dintr-asta!!!!  Cheesy
Memorat
cristinel
Începător
*

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Ianuarie 29, 2010, 05:18:15 »

o cina romantica cu de toate - mancare buna, atmosfera si ... declaratii
Memorat
cristinel
Începător
*

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Februarie 14, 2010, 08:23:23 »

la multi ani tuturor de st valentin!!!

sa petreceti bine!

postez aici si lista de spectacole pentru inspiratie

VH2 - Despre iubire - Casa de Cultura a Studentilor Bucuresti, sala amfiteatru, etaj II, intrarea libera
Valentine's Day cu Directia 5 - Sala Palatului - 19:30
Vonda Shepard - Club Silver Church - 20:00
Vita de Vie la Teatrul Masca - "Valentine's Day - Lacate de dragoste" - Incepand cu ora 17:30, concert Vita de Vie in amfiteatru, iar incepand cu ora 18:20, "Jazz -love songs" in ceainaria teatrului
Memorat
Pagini: [1]
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!