Forumul cevabun.ro - "gusturile se discuta"
Octombrie 17, 2018, 04:54:13 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola și precizează durata sesiunii.
Noutăți: SMF - A fost instalat!

Pagina principală   Ajutor Caută Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]
  Imprimă  
Ajutor Subiect: revelion 2010  (Citit de 9924 ori)
marinutza
Începător
*

Vezi Profilul
« : Decembrie 10, 2009, 05:46:57 »

v-ati facut planuri pentru revelion? ceva sfaturi ? restaurant sau acasa?  Huh
Memorat
VIOvio
Începător
*

Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Decembrie 11, 2009, 10:35:46 »

noi mergem la bran, ca in fiecare an  Grozav

ne facem meniu in functie de cazare. Anul trecut ne-am carat mancare cu noi - avema deja facute salatele de boeuf, oua umplute, piftie, caltabos si carnati - si am luat carne pentru gratar - care n-a fost gata inainte de anul nou   Rânjet
anul asta ne gadeam sa mergem la un restaurant din zona dar n-am stabilit inca unde
Memorat

cat mancam nu ne jucam
mia
Junior
**

Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #2 : Decembrie 12, 2009, 11:18:09 »

buna , tuturor! am lipsit ceva timp de pe forum ca m-au cam dat peste cap alegerile, dar am revenit! de rev, o sa plec din tara asa ca pentru mine e mancare de hotel  Clipește eu sunt avangardista  Rânjet imi place sa fiu servita si in nici un caz nu as putea sa organizez o masa cu multi musafiri
Memorat
ELENA
Începător
*

Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Decembrie 13, 2009, 06:25:41 »

Restaurant! acum cautam meniurile cele mai ok ca pret si ce ofera. evident ca pretul conteaza - am vazut in bucuresti mai multe oferte, inclusiv de la hotelurile mari. in constanta oferta nu este asa bogata, dar avem si noi de unde alege  Rânjet
Memorat
alison
Începător
*

Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Decembrie 15, 2009, 10:34:48 »

petrecere cu familia si prietenii! facem asta in fiecare an ! din fericire pentru mine nu la mine acasa  Rânjet ca nu stiu ce m-as face. acum ca si ninge afara deja simt spiritul sarbatorilor! va pup!
Memorat
cevabun
Administrator
Junior

Vezi Profilul WWW Adresa de email
« Răspunde #5 : Decembrie 18, 2009, 09:43:06 »

Pentru cei care s-au hotarat sa petreaca acasa si sa gateasca, v-am pregatit un ghid pentru sarbatori cu sfaturi si sugestii de meniu. http://www.cevabun.ro/meniu-festiv-craciun-revelion/ Asteptam si parerile voastre, ca sa nu mai vorbim de pozele de dupa! Sarbatori Fericite!

Echipa Cevabun.ro
Memorat

Numa' bun de pus pe masa.
rAdu
Începător
*

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Decembrie 18, 2009, 09:14:52 »

pentru cei nehotarati aveti aici cateva oferte pentru rev in bucuresti http://www.oferte-revelion.ro/zona/in-oras/romania

unele sunt cam scumpe, dar gusturile nu se discuta  Rânjet
Memorat
luciana
Începător
*

Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Decembrie 19, 2009, 08:51:39 »

noi mergem in dubai anul asta - n-am nicio idee ce o sa mancam  Huh dar sper ca o sa fie mancare din belsug macar la hotel Zâmbet
Memorat
pisikutza
Începător
*

Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Decembrie 21, 2009, 10:05:43 »

Pentru cei care s-au hotarat sa petreaca acasa si sa gateasca, v-am pregatit un ghid pentru sarbatori cu sfaturi si sugestii de meniu. http://www.cevabun.ro/meniu-festiv-craciun-revelion/ Asteptam si parerile voastre, ca sa nu mai vorbim de pozele de dupa! Sarbatori Fericite!

Echipa Cevabun.ro

super! merci mult de sfaturi! eu am de gatit cam multe portii ca avem musafiri muuulti anul asta ceea ce ma bucura  Rânjet sunteti fantastici!!!
Memorat
VIOvio
Începător
*

Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Decembrie 24, 2009, 11:08:04 »

Dragilor, Sarbatori Fericite!!! Noi plecam azi asa ca nu voi mai intra pe forum pana in ianuarie  Nehotărât Sa aveti parte de tot ce va doriti si sa fie un Craciun bun si pasnic pentru fiecare dintre noi.
Memorat

cat mancam nu ne jucam
bukatarul
Junior
**

Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Decembrie 30, 2009, 11:52:36 »

noi suntem pe ultima suta de metri - am cam terminat cu pregatirile si cu cumparaturile.
avem un meniu interesant, chiar modern dupa unii  Cheesy

- aperitive: salata de boeuf, salata de vinete, aperitiv viva italia http://www.cevabun.ro/aperitiv-viva-italia/, creveti in foietaj
- friptura de porc la tava ( tot de pe site)
- tort cu ciocolata si portocale (ala gustos dar l-am garnisita altfel)

si mult de baut

acum ca exista si cocktail pentru mahmureala, eu zic ca nu mai lipseste decat marea petrecere

LA MULTI ANI TUTUROR
Memorat

bukatarim, bukatarim
cevabun
Administrator
Junior

Vezi Profilul WWW Adresa de email
« Răspunde #11 : Decembrie 31, 2009, 08:35:54 »

La multi ani, tuturor!

Echipa Cevabun.ro
Memorat

Numa' bun de pus pe masa.
bukatarul
Junior
**

Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Decembrie 31, 2009, 08:41:26 »

Si pentru cei care tot nu s-au hotarat, un articol fain despre unde se poate face revul de pe hotnews. http://life.hotnews.ro/stiri-prin_oras-6772207-unde-facem-revelionul.htm
Memorat

bukatarim, bukatarim
Pagini: [1]
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!